Ющенко: Росія підтримує Тимошенко за українську трубу

Віктор Ющенко побачив наступний крок Тимошенко: або банкрутство "Нафтогазу", або створення консорціуму з Росією.

Президент Віктор Ющенко заявив, що Москва підтримує прем'єра Юлію Тимошенко на виборах глави держави задля створення газотранспортного консорціуму.

Під час візиту до Івано-Франківська Ющенко в черговий раз розкритикував газові домовленості між Україною і Росією, а також затягування урядом переводу в аверсний режим нафтопроводу "Одеса-Броди".

"Тимошенко не дурна людина і добре розуміє, що переговори з Росією в такому контексті мають один доважок – це політика.... Ніхто так сильно не підтримує на президентських виборах Тимошенко, як Росія, але за це є плата", - заявив Ющенко.

Він підкреслив, що газові домовленості на поточний рік призводять до збитковості НАК "Нафтогазу".

За прогнозами Ющенка, наступним кроком прем'єр-міністра буде або банкрутство "Нафтогазу", або створення консорціуму з Росією, можливо, із залученням до цього проекту Німеччини або Франції. На думку президента, це буде зрада національних інтересів України.

Ющенко також звинуватив Тимошенко в тому, що вона заблокувала розробку шельфу Чорного моря. "За цим стоїть один непомітний для нас проект. Очевидно, якби той тендер, який відбувся два з половиною роки тому (який виграла американська компанія Vanco – прим. ред.) і не блокування прем'єр-міністра, у нас би вже стояли в Чорному морі три вежі", - сказав він.

Президент наголосив, що це б дозволило Україні здобувати набагато більше власного газу.

"Це політичний проект - як не допустити до України альтернативні постачання. І хто за цим стоїть? Тимошенко", - резюмував він.

Читайте також:

Тимошенко закликала Європу врятувати українську ГТС

"Нафтогаз" категорично заперечив можливість нової "газової війни"

Україна хоче змінити "газові" угоди з Росією

Ремонт української газової труби коштуватиме 2,5 мільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: