Ющенко вимагає від Росії видати всіх, хто його отруїв

Президент знає імена тих, хто пригощав його під час злополучної вечері, на якій, нібито, сталося отруєння діоксином, і наполягає, що зловмисники відомі Росії.

Президент Віктор Ющенко закликає Росію видати українському слідству його ймовірних отруйників.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв’ю "ТСН.Тижню".

"Ці троє людей, які безпосередньо приймали мене, пригощали і обслуговували, сьогодні, на жаль, у Росії", - сказав Ющенко.

Він зазначив, що "всіх поіменно знає Росія, знають вищі керівники, бо на їх адресу передавалися запити про передачу українському слідству".

"Це та ключова точка, яка має стати тим фінальним компонентом справи, який би дав змогу сказати нації, хто отруїв президента, які були мотиви і хто має за це відповідати", - наголосив він.

"На жаль, діоксин у моєму тілі залишиться на все життя, його не виведуть", - зазначив Ющенко, нагадавши, що за перші два роки після отруєння йому було зроблено 26 операцій.

"У мене залишилося 5% діоксину, але, на жаль, з кожним місяцем він виводиться все менше і менше", - сказав президент.

Коментуючи інформацію про, нібито, фальсифікацію отруєння, президент сказав, що люди, котрі говорять про це, завжди будуть.

"Такого роду нападки, при чому від неморальних людей, які будуть використовувати моє отруєння, як спосіб підтримувати на високому рівні політичну та суспільну дискусію і дискредитації, зокрема, мене...такі люди завжди будуть".

Читайте також:

Ющенко: заяви про моє отруєння – передвиборчі авантюри

В ГПУ заявили про фальсифікацію отруєння Ющенка

Зварич: кров Ющенка не збагачували діоксином

Ющенко ухиляється від допитів у справі про своє отруєння

ВідеоЮщенко: мої отруйники переховуються в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: