Ющенко розкрив заколот БЮТ і Партії регіонів

Віктор Ющенко заявляє, що не дасть Юлії Тимошенко та Віктору Януковичу узурпувати владу та "подітити країну на двох".

Президент Віктор Ющенко переконаний, що переговори між Партією регіонів та БЮТ щодо створення коаліції – це механізм для "тіньової конституційної реформи з подальшою узурпацією влади".

Глава держави "вважає неприпустимим той факт, що перемовини щодо прийняття нової Конституції України відбуваються у конспіративному режимі", - заявила його прес-секретар Ірина Ванникова.

За її словами, Ющенко вітає консолідацію будь-яких політичних сил, якщо метою їх об'єднання є боротьба з кризою. Але створення нових коаліцій має відбуватися відкрито та відповідно до закону.

"Президент вважає, що прийняття нової Конституції – єдиний механізм врегулювання політичних протиріч. Але реалізація цих змін має враховувати суспільну думку і прийматися демократично", - наголосила Ванникова.

Вона додала, що саме спосіб зміни системи влади і є ключовим протиріччям між президентом та лідером ПР Віктором Януковичем і лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко.

Ванникова нагадала, що "історія знає багато прикладів, коли таємні переговори виливались у заколоти".

"Кулуарність прийняття нової Конституції, а також наміри обирати президента у парламенті і продовжити каденцію цієї Верховної ради ще на кілька років, політологія кваліфікує як антиконституційний заколот", – підкреслила вона.

Ющенко застерігає від подібного розвитку розвитку подій і попереджає, що не допустить поділу країни на двох, висловила вона його позицію.

Раніше ЗМІ повідомили, що Юлія Тимошенко і Віктор Янукович попередньо погодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, а також текст нової Конституції. Віктор Ющенко припустив, що про створення нової коаліції в Раді буде оголошено 2 червня.

У свою чергу, депутати від БЮТ заявили, що в разі створення широкої коаліції президент одразу оголосить дострокові вибори до Верховної ради та президента. За їхніми даними, відповідні укази вже заготовлені в Секретаріаті глави держави.

Читайте також:

Янукович и Тимошенко: как и что они делят

БЮТ радить Ющенку піти у відставку

"Регіони" знову пропонують "велику" коаліцію

Секретаріат чекає, коли можна буде задіяти план "Б" і розпустити Раду

Тимошенко і Янукович домовилися про "широку коаліцію"

ВідеоЮщенко розкрив заколот БЮТ і ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: