Ющенко розповів американцям, що в Україні альтернативи йому не існує

Глава держави ще раз висловив переконання у незворотності демократичних перетворень в Україні.

Президент Віктор Ющенко в інтерв’ю впливовому американському виданню The Wall Street Journal висловив переконаність у безальтернативності політики, яку він реалізує.

"Я переконаний: відповідь виборця, політичних сил, громадських ініціатив зводитиметься до одного – сьогодні альтернативи політиці президента Ющенка не існує", - цитує Ющенка прес-служба глави держави.

Президент підкреслив, що формування державницької нації можливе лише за умови подальшого демократичного розвитку України, а її становлення та консолідація є тривалим та складним процесом.

"Це стратегічно дуже важливо, тому що почуттю свободи потрібно вчитися. Це не те відчуття, яке з’являється у тебе відразу на другий день після декларації. Йдеться про те, що ти маєш відчути - ти громадянин, з тебе починається країна. А це ціла система цінностей, якій вчать не один рік", - вважає президент.

Глава держави ще раз висловив переконання, що збереження незалежності України й незворотність наших демократичних перетворень сьогодні фактично тотожні поняття.

"Я сьогодні стверджую, що майбутнє незалежної України можливе тільки у рамках внутрішньої демократії", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко заснував нове свято - День визволення України від фашистів

Ющенко запросив європейців на зустріч, присвячену Голодомору

Ющенко подякував меру Брюсселя за "Пісяючого хлопчика"

Ющенко перерахував свої досягнення на посаді президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: