Ющенко розповів Литвину, що йому слід робити

Віктор Ющенко надіслав листа спікеру Володимиру Литвину, в якому окреслив своє бачення пріоритетів діяльності Верховної ради.

Про це на брифінгу для преси повідомила прес-секретар президента Ірина Ванникова.

За її словами, питання фінансової стабілізації та відновлення національної економіки й надалі залишаються ключовими у порядку денному глави держави.

"Президент переконаний, що адекватну відповідь на викликни фінансової кризи влада може дати лише консолідованою, злагодженою та результативною роботою", - сказала прес-секретар.

Литвин Ющенко
УНІАН
Ющенко дав Литвину вказівки
У листі президент висловив думку, що першочерговим завданням парламенту має стати прийняття у належні терміни збалансованого бюджету на 2009 рік.

Також для утвердження справедливого судочинства глава держави наполягає на прийнятті змін до законів про судоустрій та про статус суддів.

Також Ющенко вважає, що невідкладного розгляду потребує антикорупційний пакет, який був прийнятий за основу ще парламентом попереднього скликання, проте остаточно не схвалений ще й досі.

Крім того, президент вважає необхідним прискорити розгляд у другому читанні змін до законів про місцеві держадміністрації та про місцеве самоврядування.

Ванникова також нагадала, що загалом на розгляді у Верховній раді перебуває 36 законопроектів, внесених президентом, а 21 з них визначений як невідкладний. Вона наголосила, що згідно з рішенням Конституційного суду, законопроекти, визначені президентом як невідкладні, мають бути розглянуті першочергово.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: