Ющенко розповів про українську економіку

Президент виступив перед активом Харківської області, обговоривши питання розвитку регіону.

Ющенко і люди на Чернігівщині
Сайт президента України
Президент невдоволений розвитком української економіки та хоче донести це до людей.
Еліта Харківської області ще багато чого не зробила для розвитку індустрії, науки, політики, економіки і культури країни. 

Про це сказав президент України Віктор Ющенко на зустрічі із сільськими, селищними головами, працівниками агропромислової галузі, представниками сільської інтелігенції Харківщини, де обговорювалися актуальні проблеми розвитку населених пунктів області. 

Зустріч була присвячена темі "Першочергові завдання влади щодо якості життя на селі".

Одними з головних напрямів, на яких слід працювати найближчим часом, Ющенко назвав виборчу кампанію, "яку вперше переживає Україна як дострокові вибори", освіту та формування бюджету 2008 року. За його словами, сьогодні є "актуальні потреби корекції політики у багатьох сферах", і політичні сили можуть взяти у цьому найактивнішу участь.

Дослідження в 175 національних економіках світу показали, що Україна посідає 174 місце серед них, і це, за словами президента, є першою проблемою для цілого світу у країнах-інвесторах. Цей факт є парканом, який, за словами глави держави, не може перескочити середній клас, підприємець. 

Ющенко-Янукович
УНІАН
Роботою уряду Ющенко все ще невдоволений.
Ющенко виступив, зокрема, за перегляд політики вільних економічних зон, "радикальний перегляд бюджетної політики", оптимізацію виконання соціальних програм, за нормальний діалог влади і бізнесу, за гармонізацію взаємин гілок влади.

"Той економічний потенціал і ті соціальні наслідки, які ми маємо, - це неспівставні речі», - сказав президент. Він також вчергове висловив слова критики на адресу уряду і зазначив: якщо ключові державні програми не будуть виконуватися, "нас чекає багато неправильних тенденцій".

Ющенко висловив сподівання, що нові зміни, на які чекає суспільство, можуть швидко вивести Україну на шлях європейського демократичного простору.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: