Ющенко розповів про узурпацію влади комуністами

Український президент дав інтерв’ю європейським виданням, в якому розповів, що група політиків, пов’язана з комуністами, хоче узурпувати владу та відкинути країну назад.

Президент Віктор Ющенко повідомив світовій пресі, що в його конфлікті з прем’єром Юлією Тимошенко немає нічого особистого, це конфлікт двох ідеологій. Про це пише Corriere della Sera.

"Існує група, яка хоче загнати Україну в минуле, група, пов'язана з комуністами. Вони хочуть розділити Україну, і вони не просто здійснюють конкретну політику. Має місце справжнісінька узурпація влади", - повідомив Ющенко.

Говорячи про стосунки Києва з Москвою, Ющенко заявив, що останній газовий конфлікт завершився ухваленням асиметричних рішень, оскільки вони не відповідають інтересам всіх зацікавлених сторін.

"Безумовно, ми готові прийняти вклад всіх зацікавлених партнерів, але на певних умовах", - сказав президент, відповідаючи на питання про про те, що Москва хоче брати участь в угоді, досягнутій з Європою по модернізації української ГТС. Їх суть зводиться до того, що контроль над мережею і власність трубопроводів залишаться українськими.

Ющенко також заявив, що у відносинах України з Росією усе залежить від Москви. "Звичайно, я б хотів, щоб відносини між нашими країнами були кращі, і вірю, що це можливо. Але майже все залежить від Москви. Це велика країна, і відомо, що чим більше країна, тим відповідальнішою вона має бути. Абсолютно ясно, що наша незалежність і наш суверенітет не можуть ставитися під сумнів", - відповів президент.

Читайте також:

Балога пояснив, чому у Ющенка такий низький рейтинг

Ющенко намагався зробити Медведчука винним у своєму отруєнні - ЗМІ

СП похвалив Тимошенко за поїздку до Путіна

Тимошенко: Ющенко не має права розпускати ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: