Ющенко розповів Тимошенко, як їй слід поводитись у Мюнхені

Президент видав прем'єру директиви щодо тем, які слід обговорити під час 45-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Віктор Ющенко доручив Юлії Тимошенко підтвердити на Мюнхенській конференції з питань безпеки позицію України у питаннях енергетичної безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції.

Як повідомляє прес-служба глави держави з посиланням на заступника глави Секретаріату президента Андрія Гончарука, про це йдеться у директивах, затвердженими главою держави, для участі прем’єра 6-8 лютого у Мюнхені в 45-ій Міжнародній конференції з питань безпеки.

За словами Гончарука, протягом останніх років цей щорічний захід набуває дедалі більшого авторитету, як один з основних міжнародних форумів для обміну думками між провідними політичними діячами, експертами та науковцями у сфері безпеки та міжнародної політики.

Він нагадав, що Ющенко брав участь у роботі Мюнхенської конференції в 2007 році.

За словами Гончарука, саме "враховуючи зростаюче значення конференції, вагомий внесок України у справу вирішення проблем глобальної та регіональної стабільності та безпеки, контролю над озброєннями, інтенсифікацію діалогу України з ЄС у питаннях енергобезпеки, а також продовження курсу нашої держави на євроатлантичну інтеграцію, у роботі 45-ї Мюнхенської конференції за погодженням з президентом України бере участь урядова делегація на чолі з прем`єр-міністром Юлією Тимошенко".

"Згідно з директивами, затвердженими главою держави, передбачається, що прем`єр-міністр візьме участь у пленарному засіданні Конференції на тему: "НАТО, Росія, нафта і газ – майбутнє європейської безпеки", – повідомив Гончарук.

За його словами, планується також проведення низки двосторонніх зустрічей, зокрема, з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, віце-президентом США Джозефом Байденом, віце-канцлером ФРН, заступником міністра закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу, президентом Світового Банку Робертом Зелліком та іншими посадовими особами.

Глава держави також затвердив конкретні вказівки щодо позиції урядової делегації України з питань контролю над озброєннями, російської ініціативи стосовно договору про європейську безпеку, ситуації на Південному Кавказі та з інших питань, що обговорюватимуться в рамках конференції.

Читайте також:

Нові міністри будуть відомі у п'ятницю, 13-го 

Прем`єр ввела диференційовані ставки на авто

Богословська: Тимошенко відродила газову корупцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: