Ющенко розповів, як він "унікальними темпами" розвивав Україну

З словами президента, за час його правління Україна досягла надзвичайно високого рівня розвитку.

За час свого президентства Віктор Ющенко добився зростання економіки України і покращення її євроінтеграційних перспектив. Про це президент заявив в інтерв'ю газеті "Україна молода".

За його словами, в цілому результати його діяльності на посту глави держави можна визначити за допомогою простого тесту.

"Цей тест найпростіше пройти так: поставити мільйонам людей запитання, чи хотіли б вони повернутися до тієї України, якою вона була чотири роки тому? Чи була вона привабливішою, вільнішою, демократичнішою? Я думаю, що ні з економічною, ні з соціальною, ні тим більше з політичної точки зору левова частка нації не захотіла б знову жити, умовно кажучи, в 2004 році. А це говорить про те, що за цей час ми додали в українську політику речі, від яких вже ніхто не збирається відмовлятися. Тому що це - наша цінність, наші досягнення. Ми прожили цей час не даремно і з великими завоюваннями для нашої держави", - вважає Ющенко.

Він нагадав, що за 4 роки Україна вдвічі збільшила внутрішній валовий продукт.

"Не думаю, що ще колись за аналогічний період в Україні вдавалося таке зробити. Пам'ятаю, як 2005 рік ми починали з того, що мінімальна пенсія складала 50 гривень. Сьогодні це вже 560 гривень, а з жовтня буде ще на 40 гривень більше", - підкреслив глава держави.

За його словами, за станом на 2005 рік загальний об'єм зовнішніх інвестицій за всі роки незалежності склав 8 млрд доларів, а сьогодні ця сума збільшилася до 36 млрд доларів.

"За 4 роки до України прийшло 28 млрд доларів - хіба раніше таке було? Це унікальні темпи. Державний бюджет тоді був 90 млрд грн, а сьогодні - 220. Темпи економічного зростання за цих 4 роки були найвищими в історії України", - сказав він.

Що стосується євроінтеграції, то, стверджує Ющенко, за останні чотири роки Україна "прорубала вікно в Європу" - рівень ділових і політичних зв'язків з Євросоюзом "досяг небаченого рівня".

За останні два роки ЄС став головним торговельним партнером України.

"Думаю, за цей час ми щільно увійшли до європейської політики, стали важливими гравцями, особливо в її частині, яка стосується енергетичної політики", - констатував президент.

Читайте також:

Ющенко: я не працюю на вибори

Ющенко готовий відмовитися від довічного депутатства для президентів

З початку року в Україні надрукували 24 мільярди гривень

Українська економіка обвалилася на 21%

В Україні за два роки на 5% зменшився рівень корупції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: