Ющенко "розправляє крила": він впевнений в перемозі на виборах

Президент Віктор Ющенко провів "жирну лінію над тим, що було" і збирається рухатися вперед.

Президент Віктор Ющенко, який також є лідером партії "Наша Україна", впевнений, що процес відродження його політичної сили дозволить перемогти і на президентських, і на парламентських виборах.

На запитання журналістів, які вибори він мав на увазі, коли на з’їзді говорив про перемогу "Нашої України" на виборах – президентські чи парламентські, - Ющенко відповів: "І те, і те".

Президент впевнений, що зараз відбувається процес консолідації партії, яка пройшла складний період, починаючи з 2005 року, через "цькування її нашими партнерами".

"Сьогодні партія розправляє крила", - сказав Ющенко, зауваживши, що метою є не лише консолідація партії, а й консолідація фракції, яка представляє її у Верховній раді.

Ющенко також висловив задоволення сьогоднішнім діалогом на з’їзді "Нашої України".

Як сказав глава держави, він дозволяє провести "жирну лінію над тим, що було" і рухатись вперед - до перемоги у президентських і парламентських виборах.

Нагадаємо, вибори президента України мають відбутися 17 січня 2010 року. За даними соціологічних опитувань, найбільш популярними претендентами на цю посаду є чинний прем'єр Юлія Тимошенко та лідер опозиційної Партії регіонів Віктор Янукович. Рейтинг Віктора Ющенка, навпаки, невисокий.

Тимошенко вважає, що Ющенку не вдасться стати президентом, навіть якщо вона його підтримає. Натомість колишній голова Секретаріату президента Віктор Балога стверджує, що шанси залишитися на посаді у Ющенка зберігаються.

Читайте також:

Ющенко обіцяє, що технічним не буде

Тимошенко: Ющенко програє вибори, навіть якщо я його підтримаю

Луценко розкрив змову Ющенка та Партії регіонів

Ющенко: вибори вирішать – буде Україна в Європі чи в Азії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: