Ющенко: розслідування справи Ґонґадзе вплине на президентські вибори

Президент впевнений, що виборча кампанія буде тісно пов'язана зі справою про вбивство Ґонґадзе, а відповідальність за смерть журналіста понесуть високі можновладці.

Президент Віктор Ющенко впевнений, що результати розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе та їхнє широке обговорення вплинуть на хід виборчої президентської кампанії.

"Вочевидь, що так. І хтось, безумовно, читатиме це, як елемент виборчої кампанії", - сказав глава держави, відповідаючи на питання про вплив розслідування на вибори.

При цьому Ющенко підкреслив, що головна користь від розслідування справи про смерть журналіста полягає у тому, що, можливо, люди вперше побачать, як відповідальність несуть представники вищих рівнів влади.

На переконання президента, це буде однією з найяскравіших ілюстрацій демократії в Україні.

Нагадаємо, Ющенко також заявив, що розслідування справи Ґонґадзе знаходиться на фінішній прямій. За словами президента, просуванню розслідування серйозно посприяв арешт генерала Олексія Пукача. Глава держави також відзначив, що до смерті журналіста причетні представники вищого керівництва України.

Перед цим експерти встановили, що фрагменти черепа, знайдені на місці, вказаному Пукачем, дійсно належать Георгію Ґонґадзе.

Ґонґадзе зник 16 вересня 2000, пізніше в лісі під Києвом знайшли його обезголовлене тіло. Після цього пролунали звинувачення про причетність до вбивства журналіста тодішнього президента Леоніда Кучми й нинішнього голови Верховної ради Володимира Литвина, втім ці закиди не було доведено.

Читайте також:

Ющенко зізнався, що вбивці Ґонґадзе зараз при владі

Експерти довели, що знайдений під Києвом череп дійсно належить Ґонґадзе

Мельниченко: Литвин наказав Пукачу "мочити" Ґонґадзе

Ющенко: справи Ґонґадзе й Лозінського перетворять на політичне шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: