Ющенко ще не вирішив, чи йти у президенти

Президент поки визначається зі своєю участю у президентських виборах, і остаточного рішення з цього приводу не ухвалив.

Віктор Ющенко ще визначається стосовно своєї участі у наступних виборах президента.

Про це заявила глава Секретаріату глави держави Віра Ульянченко. Вона, зокрема, запевнила, що не буде очолювати виборчого штабу чинного президента в разі його участі у перегонах.

"Я вже наголошувала і нині ще раз повторю: виборчий штаб Віктора Ющенка — не на Банковій. Я займатимуся своєю роботою, керуватиму допоміжним органом, який покликаний допомагати президентові виконувати його конституційні повноваження", - запевнила вона.

"Говорити про вибори ще рано: президент визначається зі своєю позицією. Втім, як голова Ради партії "Наша Україна", можу запевнити: ми проситимемо Віктора Ющенка висунути свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах. Не бачимо іншої кандидатури, окрім Віктора Ющенка, яка могла б потужно виступати за суверенітет, за унітарну державу, обстоювати національну ідею і мати істинну державницьку позицію", - також заявила Ульянченко.

Крім того, вона заперечила чутки про те, що Арсеній Яценюк може зняти свою кандидатуру на президентських виборах на користь Ющенка.

"По-перше, Віктор Ющенко ще не є офіційним кандидатом на майбутніх президентських виборах. А тому такі прогнози нічого, крім посмішки, викликати не можуть. А по-друге, мені здається, що Арсеній Яценюк як перспективний політик вибрав свій осібний шлях і йде ним. Всі інші розмови навколо цього — це політтехнологія, не більше", - додала Ульянченко.

Нагадаємо, днями стало відомо, що прихильники Віктора Ющенка створюють новий політичний проект, який повинен буде забезпечити йому перемогу на президентських виборах.

За наявною інформацією, взяти участь у цьому проекті може ледь не половина існуючих партій.

Поки ж чинний глава держави все ще має дуже низькі рейтинги. За даними різних соцопитувань, голоси за нього на найближчих виборах готові віддати лише кілька відсотків українців.

Читайте також:

Лужков звинуватив Ющенка в русофобії та проблемах у Криму

Ющенко знайшов підстави для розпуску Ради

"Наша Україна" створює нову партію для перемоги Ющенка на виборах

Ющенко на нараді наказав прокурору виплюнути жуйку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: