Ющенко шукає заміну Тимошенко

Кандидатів на місце Тимошенко так багато, що у Ющенка навіть не можуть їх перерахувати. І всі вони, на відміну від Тимошенко, "не публічні політики, а фахівці".

Якщо Ющенко переможе, Тимошенко уряд не очолить.

"У нас є кілька кандидатур на посаду прем’єр-міністра України.

Це не публічні політики, а фахівці", – зазначив заступник керівника штабу Віктора Ющенка у Львівській області з інформаційно-аналітичних питань Олесь Старовойт під час прес-конференції 17 листопада.

На запитання, хто саме може за перемоги Ющенка після цих виборів стати прем’єром, Старовойт відповів, що кандидатур стільки, що він боїться когось забути: "Це має бути хтось на зразок Бальцеровича, який рівно зближений до всіх політсил".

Як відомо, у п'ятницю, 13 листопада, Центральна виборча комісія завершила офіційну реєстрацію кандидатів на посаду президента України. У виборчому бюлетені буде 18 прізвищ.

Всього до ЦВК надійшло 67 заяв від потенційних кандидатів, але 49 з них було відмовлено. Основні причини – неправильне оформлення документів та відсутність необхідної застави у 2,5 мільйона гривень.

Зокрема, через відсутність коштів у виборах не братимуть участі лідер ПСПУ Наталія Вітренко, скандальному екс-майору Миколі Мельниченку та ще низці маловідомих самовисуванців.

До речі, нагадаємо, що у 2004 році ЦВК зареєструвала 24 кандидата у президенти. Тоді застава становила лише 500 тисяч гривень.

Читайте також:

Остаточний список кандидатів у президенти

Тимошенко звинуватила Ющенка і Януковича в тероризмі

Соратники Ющенка по Майдану закликали його підтримати Тимошенко

Західні ЗМІ: Ющенко зашкодив Тимошенко ціною кредиту МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: