Імпортні товари подорожчають на 13%

Переважна більшість м'ясних продуктів, алкоголю, а також одяг та автомобілі тепер будуть ввозитися до України за додаткову надбавку до мита.

Імпорт в Україну низки товарів відтепер буде оподатковуватися тимчасовою надбавкою до мита у розмірі 13%.

Відповідний закон "Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку з світовою фінансовою кризою" підписав президент Віктор Ющенко.

До переліку продуктів увійшли морожена яловичина, свіжа та морожена свинина, м'ясні субпродукти, сало, сосиски, ковбаси, м'ясні консерви, готова або консервована риба і ракоподібні, ікра, міцні алкогольні напої, в тому числі й етиловий спирт.

Серед неїстівних товарів - кам'яне вугілля, килими, трикотажні полотна, одяг, білизна, взуття і капелюхи, легкові і вантажні автомобілі, автобуси, кухонні плити, газові колонки, насоси, вентилятори, холодильники тощо.

Цей закон набирає чинності через 10 днів з дня його опублікування. Парламент має право у будь-який час ухвалити рішення про зупинку дії тимчасової процедури шляхом скасування закону, але з урахуванням того, що таке рішення набирає чинності через 30 днів після офіційного оприлюднення відповідного акту.

Як повідомлялося, Верхова рада 4 лютого ухвалила цей закон, врахувавши пропозиції президента, який перед цим застосував право вето до його першої редакції, що припускала обкладення 13% тимчасовим митом всього імпорту в країну, за винятком критичного.

Читайте також:

Ющенко: уряд приховує рівень падіння ВВП

Тимошенко пообіцяла вантажоперевізникам мінімальні тарифи

Ющенко оскаржує "антикризовий закон" в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: