Ющенко скасував тарифи Черновецького

Сьогодні президент Віктор Ющенко скасував розпорядження мера Києва Леоніда Черновецького про підвищення тарифів на комунальні послуги для комерційних підприємств.

Відповідний указ був опублікований на сайті глави держави.

В документі президент звертає увагу на те, що розпорядження мера було неконституційним та незаконним.

Як пояснив перший заступник керівника СП Олександр Шлапак, по-перше, ухвалювати подібне рішення – прерогатива не КМДА, а Київради.

По-друге, це рішення не було оприлюднене за місяць до його ухвалення, як цього вимагає закон, і з цього питання не проводилися громадські обговорення.

Ще одним пунктом мотивації президента, за словами Шлапака, є те, що не представлене економічне обгрунтування підвищення тарифів.

За оцінкою президентського Секретаріату, на сьогодні вартість комунальних послуг для комерційних підприємств покриває 75% їх собівартості.

Шлапак зазначив, що тарифи треба підвищувати, але вони мають бути збільшені в рамках економічного обгрунтованого рівня.

Нагадаємо, раніше Віктор Ющенко вже зупиняв дію подібного розпорядження Черновецького, на що міський голова видав новий документ.

15 грудня АМКУ порушив проти КМДА справу за ознаками антиконкурентних дій при встановленні тарифів на водопостачання, теплозабезпечення і водовідведення для підприємців.

Сам Черновецький заявляє, що тарифи підвищує лише для політпартій та владних структур, які лобіюються в Кабміні, ВР, Секретаріаті президента, які контролюють гральний бізнес.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: