Ющенко скасував укази, якими вставляв палки в колеса Тимошенко

Це постанова уряду про зміни цін на продовольчі товари, про акцизні марки, про випуск казначейських зобов’язань та призначення замголови ФДМ.

Президент Віктор Ющенко відмінив чотири своїх укази, якими зупиняв дію постанов та розпоряджень Кабінету міністрів.

Відповідний указ розміщено на сайті президента.

Зокрема, Ющенко скасував указ, що зупиняв постанову уряду про зміни до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари.

Нагадаємо, нещодавно Конституційний суд відмовився розглядати подання президента про неконституційність постанови Кабміну.

Також скасовано указ, який зупиняв постанову уряду щодо акцизних марок з голографічними захисними елементами і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Цією постановою уряд дозволив зараховану на окремий спеціальний рахунок Державної податкової адміністрації України плату за марки акцизного збору використовувати не лише на фінансування витрат, пов'язаних із виробництвом, транспортуванням і створенням матеріально-технічної бази для зберігання акцизних марок.

Ющенко скасував указ, яким зупиняв рішення уряду про випуск казначейських зобов’язань на пред’явника в документарній формі із строком обігу 12 місяців, номінальною вартістю 500 гривень, різними серіями. Загальна номінальна вартість кожної серії становить 500 млн гривень.

Крім того президент розблокував постанову уряду, якою той призначив Сергія Бухаленкова заступником Голови Фонду державного майна України.

Читайте також:

Ющенко наказав винайти вакцину проти "свинячого грипу"

Ющенко не буде оскаржувати в суді заборону грального бізнесу

Ющенко хотів би повернути всю владу президенту

Ющенко надасть жертвам Голодомору матеріальну допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: