Ющенко скасував виступ у Брюсселі через "непередбачувані обставини"

На конференцію до Ющенка в Брюсселі записалися 2 тисячі осіб, а він відмовився, пояснивши все непередбачуваними обставинами.

Егмонтонський королівський інститут зовнішніх відносин Бельгії заявив про скасування конференції за участю президента України Віктора Ющенка через відмову останнього.

“Ми висловлюємо жаль, але змушені інформувати, що через непередбачувані обставини президент України Ющенко не зможе виступити з презентацією, як це планувалося раніше”, - написано у повідомленні інституту.

Конференція в Егмонтонському королівському інституті мала відбутися 16 жовтня о 18.30 в рамках дводенного візиту Ющенка до Бельгії. Передбачалося, що президент України виступить з промовою на тему “Глобальна та регіональна безпека: український погляд”.

У повідомленні інституту не уточнюється, які саме не передбачувані обставини не дали можливості українському президенту взяти участь у конференції.

За інформацією, отриманою від обізнаного джерела, загалом на конференцію з українським президентом зареєструвалося понад 2 тис. осіб.

Прес-служба президента поки що ніяк не коментує його відмову виступати на конференції.

Відомо, що 13-го жовтня під час 9-ої наради керівників закордонних дипломатичних установ України Ющенко поговорить про завдання зовнішньополітичної служби України у зміцненні національної безпеки України на тлі сучасних викликів і загроз.

Нагадаємо, що 11-го жовтня Ющенко взяв участь у заходах з нагоди 20-ї річниці перепоховання жертв комуністичних репресій в урочищі Дем'янів Лаз поблизу Івано-Франківська. А 10-го - взяв участь у заходах із відзначення 70-річчя утворення Запорізької області і Дня міста Запоріжжя.

Читайте також:

Ющенко закликав назвати імена катів і знищити "сатанинські символи" комунізму

Ющенко знову не дав профінансувати Євро-2012

Запорізький губернатор придбав Ющенку рушник за 2500 гривень

 

Соратник Тимошенко вирішив захистити Леніна від Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: