Ющенко сказав, що робота його дітей - відвідувати офіційні заходи

Ющенко зобов'язав своїх дітей ходити з ним на офіційні паради, молебні, концерти та інші офіційні заходи, хоча їм це й важко.

Президент Віктор Ющенко вважає обов'язковою присутність своїх дітей на певних офіційних заходах.

"Зрозуміло, що на багато заходів, які я відвідую зі своєю сім’єю - з Тарасиком, Софійкою, Христинкою, зі старшими моїми дітьми, - не завжди в дітей буває велике бажання йти. Але я... їм говорю: "Ви - діти президента, і це ваша робота", - розповів глава держави.

Він відзначив, що розуміє, що дітям не завжди легко бути присутніми на заходах. Але та інформація, яку вони отримають, вважає Ющенко, буде їм корисна і зробить із них патріотів.

"Я усвідомлюю, що далеко не на всіх заходах присутність дітей легка, у першу чергу для них самих. Але розумію й інше, з того, що вони там почують, - якась частка, нехай невелика, залишиться в їхній пам'яті. Але ця частка - це і є те найважливіше, що через 5 або 10 років сформує їх як громадян нашої країни", - зазначив він.

Президент також вказав на важливість патріотизму для єднання нації.

Ющенко регулярно відвідує Фестиваль мистецтв, що проходить у Києві протягом літа-осені, і бере з собою молодших дітей.

Також його сім’я в повному складі, разом із батьком, бере участь у заходах з нагоди державних свят, зокрема: молебні, урочисті ходи, паради, концерти.Так, родина президента була присутня разом із ним під час висування в президенти у рідному селі Хоружівці Сумської області.

Ющенко одружений і має п'ятьох дітей.

Читайте також:

Хоружівка попросила Ющенка якнайдовше правити Україною

Віктор Ющенко втретє став дідусем

Ющенко: я думаю не про вибори, а про своїх дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: