Ющенко скликав велику антикризову нараду

Президент зібрав у себе практично всіх керівників політичного, економічного і фінансового життя України, а також міжнародних структур, пов'язаних з Україною.

Сьогодні, 13 квітня, по обіді президент Віктор Ющенко головуватиме на нараді, на яку запрошені голова ВР Володимир Литвин, прем`єр Юлія Тимошенко, керівник фракції Партії регіонів Віктор Янукович, голова Місії Міжнародного валютного фонду в Україні Джейла Пазарбазіоглу, директор Світового банку по Україні Мартін Райзер, голова Національного банку Володимир Стельмах, перший заступник глави Секретаріату президента - представник президента у Кабінеті міністрів Олександр Шлапак, заступник глави Секретаріату президента Андрій Гончарук, голова Комітету Верховної ради з питань фінансів і банківської діяльності Микола Азаров, перший заступник міністра економіки Анатолій Максюта, перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський, перший заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов.

Нагадаємо, глава місії МВФ Джейла Пазарбазіоглу прибула в Україну 8 квітня. Цього ж дня вона зустрілася з прем'єром Юлією Тимошенко і главою Нацбанку Володимиром Стельмахом та обговорила виконання Україною зобов'язань щодо одержання кредиту МВФ.

10 квітня Пазарбазіоглу в аеропорту "Бориспіль" зустрілася з президентом Віктором Ющенком. Вони обговорили ситуацію з відновленням роботи МВФ в Україні - зокрема йшлося про зміни до державного бюджету-2009, збалансування бюджету НАК "Нафтогаз України", пенсійну реформу.

11 квітня голова Світового банку по Україні Мартін Райзер закликав Україну якнайскоріше запровадити антикризові реформи. За його словами, Україна не може зволікати з впровадженням заходів з подолання кризи в очікуванні президентських виборів і повинна досягти політичного компромісу, достатнього для здійснення кроків, які дадуть можливість протистояти кризі і відновити економічне зростання.

Читайте також:

Світовий банк вимагає від України впровадження антикризових реформ

Азаров попросив Тимошенко поступитися кріслом

Ющенко зустрівся з місією МВФ у аеропорту

Ющенко просить уряд і Нацбанк робити все, що хоче МВФ

ВідеоЮщенко скликав велику нараду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: