Ющенко скоротив свій Секретаріат

Президент доручив затвердити граничну чисельність працівників Секретаріату у кількості 530 штатних одиниць.

Президент Віктор Ющенко скоротив чисельність працівників свого Секретаріату.

Про це йдеться в указі Ющенка про питання Секретаріату, розміщеному на його сайті.

Зокрема, Ющенко доручає затвердити граничну чисельність працівників Секретаріату у кількості 530 штатних одиниць. Нагадаємо, раніше Ющенко встановив граничну в 550 осіб.

Ющенко також доручив забезпечити здійснення в установленому порядку заходів, пов'язаних із скороченням чисельності працівників Секретаріату, "в тому числі попередження в установленому порядку працівників про наступне звільнення, безумовного виконання вимог законодавства України про державну службу, про працю".

Крім того, згідно з указом, у структурі Секретаріату президента з’явилася посада уповноваженого президента з питань безпеки заходів з проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

В останніх змінах структури Секретаріату, затверджених указом Ющенка 7 листопада 2008 року, цієї посади у переліку працівників секретаріату не було.

У документі сказано, що уповноважений з питань безпеки заходів Євро-2012 "аналізує стан забезпечення безпеки заходів з проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, готує та подає пропозиції щодо удосконалення забезпечення безпеки таких заходів".

Водночас Ющенко ліквідував посаду повноважного представника президента з питань додержання прав і свобод людини і громадянина.

Президент також здійснив низку реорганізацій структур свого секретаріату, зокрема, замість головної служби регіональної політики у секретаріаті тепер є головна служба з внутрішньополітичних питань та регіонального розвитку; замість головної служби зовнішньої політики - головна служба з питань міжнародного співробітництва; замість головної служби політичного та ситуативного аналізу - служба аналізу та оперативного реагування тощо.

Читайте також:

Ющенко звільнив головного критика Тимошенко

Ющенко звільнив Безсмертного

Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Команда Балоги залишає Секретаріат президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: