Ющенко: соборність України є предметом торгу

Президент упевнений, що напередодні президентських виборів в Україні з’явилась загроза національній незалежності.

Президент Віктор Ющенко стверджує, що для деяких політиків "соборність, українськість, суверенітет України є предметом торгу". "Я не залякую, я стверджую і знаю", - сказав він в інтерв’ю "5 каналу".

Президент також вважає, що націю очікує непростий вибір під час президентських виборів 2010 року, не менш легкий, ніж у 2004 році. "Ми ніколи не були так близько до ризиків національній незалежності", - сказав він.

Водночас президент заявив, що фальсифікацій волевиявлення громадян, які були в 2004 році, не буде.

Глава держави знову підтвердив, що братиме участь у президентських виборах. "Я можу зараз ще раз чітко і ясно сказати, що я йду на вибори. Але хочу сказати - не закликав би людей, не закликав би націю жити сьогодні цими інтригами - хто йде, хто не йде", - заявив Ющенко.

Президент вважає, що 17 січня 2010 року – це не кращий час для проведення президентських виборів, але ця дата відповідає Конституції.

Глава держави наголосив, що проведення виборів 17 січня його "не бентежить". "Мене бентежило попереднє рішення БЮТ і Партії регіонів про проведення виборів у жовтні місяці. Не тому, що це фатальність, а тому, що це незаконно", - сказав він.

Президент наголосив, що дата 17 січня 2010 "відповідає Конституції, і рішенню Конституційного Суду".

На питання, чи прийдуть, на його думку, громадяни на вибори після різдвяних свят, Ющенко відповів: "Це буде дещо важче".

"Можливо це і не кращий час, але для того, щоб не допустити різну напругу, для того, щоб не допустити спокуси для авантюр різних політичних сил раніше або пізніше провести вибори", - сказав президент.

Читайте також:

Ющенко обіцяє, що технічним не буде

Ющенко: чоловік, який себе поважає, служити в армію не піде

Балога: Ющенко має шанс знову стати президентом

Ющенко категорично проти урізання повноважень Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: