Ющенко сьогодні не звільняв суддів КС

Укази про звільнення Іващенка та Пшеничного були опубліковані на президентському сайті помилково. Дійсними є попередні укази про їх звільнення.


Прес-служба президента України повідомила про те, що сьогодні Віктор Ющенко не звільняв суддів Конституційного суду Володимира Іващенка та Валерія Пшеничного

"Прес-служба президента України приносить свої вибачення за технічну помилку, яка сталася із указами глави держави про звільнення судей КС Пшеничного та Іващенка через тестування обладнання сайту. Станом на 15 червня дійсними просимо вважати укази від 30 квітня та 10 травня 2007 року", - сказано у повідомленні прес-служби.

Попередніми указами судді Пшеничний та Іващенко були звільнені через порушення ними присяги.

Раніше стало відомо, що не існує датованих сьогоднішнім числом указів про звільнення Валерія Пшеничного та Володимира Іващенка з посад судддів Конституційного суду України.

Про це повідомив представник прес-служби голови держави Олег Александров, за словами якого сьогоднішня поява таких указів на офіційному сайті президента є технічною помилкою. 

Раніше повідомлялося, що президент сьогодні звільнив суддів Конституційного суду Володимира Іващенка й Валерія Пшеничного у зв'язку з поданими ними заявами про відставку. 

Про це було сказано в указах № 528/2007 й 529/2007 від 14 червня, які з'явилися на сайті президента.

Як повідомлялося, раніше Конституційний суд відмовив у відкритті конституційного провадження за 3 поданнями депутатів Верховної ради про конституційність звільнення президентом Віктором Ющенком з посади суддів КС Валерія Пшеничного, Сюзанни Станік і Володимира Іващенка.

Ющенко 10 травня звільнив за порушення присяги суддю Конституційного Суду Іващенка, 1 травня - Станік, 30 квітня - Пшеничного.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: