Ющенко спробує знову зібрати докупи фракцію НУ-НС

Президент закликав всіх депутатів НУ-НС і БЮТ не брати участь у створенні коаліції з Партією регіонів.

Президент України Віктор Ющенко веде переговори щодо консолідації фракції "Наша Україна – Народна самооборона".

"Я веду сьогодні перемовини, щоб консолідувати фракцію "Наша Україна – Народна самооборона". Спочатку поставити м’які цілі – давайте консолідуємось для того, щоб просто не допустити розвитку такого сценарію через конституційний заколот, а потім будемо формувати вже більш засадничі речі", - сказав президент.

Він також зазначив, що хотів би звернутись до всіх депутатів і НУ-НС, і БЮТ. "Ще є час вийти з цієї ганьби всім, хто туди зайшов", - сказав президент.

При цьому він висловив сподівання, що в БЮТ є частина людей, яка не хоче брати участі в тому, що сьогодні планується БЮТ та Партією регіонів.

За неофіційними даними, БЮТ і Партія регіонів домовилися про створення "широкої коаліції", та вже попередньо розподілили ключові посади в уряді та пов'язаних з ним державних установах на довготривалу перспективу.

Як відомо, більшість депутатів фракції "Наша Україна - Народна самооборона" не бажають входити до "широкої" коаліції БЮТ і ПР. у фракції наголошують, що участь блоку НУ-НС у коаліції разом з БЮТ та "регіоналами" буде розглядатися депутатами фракції лише за умови "приєднання Партії регіонів до існуючої коаліції".

Читайте також:

НУ-НС не збирається входити до "широкої коаліції"

Ющенко готовий піти з посади за однієї умови

Янукович и Тимошенко: как и что они делят

Блок Литвина має намір приєднатися до коаліції БЮТ і ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: