Ющенко стурбований ситуацією в 91-му виборчому окрузі

Заступник голови Секретаріату президента повідомила, що 22 дільниці в 91-му окрузі не працюють.

Президент України Віктор Ющенко закликає негайно вирішити питання щодо невідкриття ряду виборчих дільниць у Київській області.

Про це повідомила журналістам заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук під час відкриття прес-центру кандидата у президенти Ющенка.

За її словами, Ющенка турбує ситуація, що склалася у Білоцерківському районі Київської області у 91-му територіальному виборчому окрузі.

Ставнійчук повідомила, що 22 дільниці в цьому окрузі не працюють.

За її словами, Ющенко закликає керівництво 91-го ТВО, ЦВК, кандидатів, які відкликали своїх представників з цієї комісії, кандидатів, які причетні до створення "цієї штучної ситуації", вжити заходів для відкриття дільниць.

Також вона зазначила, що правоохоронні органи і суди мають відреагувати на цю ситуацію. "Це ненормально, виборцям мало бути надано право проголосувати", - сказала Ставнійчук.

Крім того, вона повідомила, що президент закликає всіх громадян піти на вибори. "Не можна давати можливість використовувати свій голос для фальсифікацій", - сказала Ставнійчук.

Вона також зауважила, що, на думку президента, кожен громадянин має розуміти, що вирішує не лише свою долю, а й долю своїх дітей та онуків.

Як повідомили у прес-службі БЮТ, голова Київської обласної ради Володимир Майбоженко заявив, що "22 виборчі дільниці у Білоцерківському районі (виборчий округ №91) розпочали свою роботу майже на півгодини пізніше. Їхня робота була заблокована членами ДВК від кількох технічних кандидатів Віктора Януковича".

За його словами, учора пізно ввечері з усіх цих виборчих дільниць були відкликані члени ДВК від кандидатів у президенти Михайла Бродського, Сергія Ратушняка, Олександра Мороза, Петра Симоненка і Василя Противсіх, яких у терміновому порядку замінили на нових.

"Виявилось, що ці нові люди не те що не живуть у Білоцерківському районі, а деяких навіть у природі не існує", - заявив голова облради.

За словами Майбоженка, члени 22 дільничних виборчих комісій звернулися у виборчий округ №91 з проханням вирішити ситуацію, що склалася, і забезпечити кворум, але "вони зіткнулися із незаконними діями представників технічних кандидатів".

"Зокрема, голова виборчого округу №91, який є представником Бродського, всіляко затягувала процес щодо включення в ДВК нових членів для того, щоб не відбувся кворум", - сказав він.

Майбоженко повідомив, що всі матеріали про порушення вже передані до суду.

Читайте також:

На 11:00 проголосував майже кожен шостий виборець

Голова ЦВК: зриву виборів в Україні не буде

В Україні розпочалися вибори президента
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: