Ющенко: створення широкої коаліції зірвали журналісти

Президент наголосив, що Україна, "пережила український варіант ГКЧП, коли за спинами людей хотіли забрати незалежність".

Президент України Віктор Ющенко вважає, що здійснити заколот Партії регіонів і БЮТ не дозволили громадськість і журналісти.

На прес-конференції в Києві президент наголосив, що в останні два тижні Україна, "по суті, пережила український варіант ГКЧП, коли за спинами людей хотіли забрати демократію, соборність та незалежність".

Ющенко зауважив, що це було непросте випробування і для нього як президента, і для кожного громадянина України. Він наголосив, що був переконаний у тому, що такий заколот не відбудеться.

Ющенко нагадав, що завжди чітко заявляв, що не допустить обрання президента у парламенті.

На його думку, зірвати ці плани змогли журналісти, які чесно інформували громадськість, а також позиція громадян, які висловились проти намірів внести зміни до Конституції, які розроблялись БЮТ та Партією регіонів.

"Якраз через поведінку журналістів і громадськості ми не дали здійснити заколот", - сказав Ющенко. Він нагадав, що сьогодні планувалось внести зміни до Конституції, але "це не вдалось. Як сказав один із фігурантів: "Все пропало".

Проте президент закликав не тішитись з цієї тимчасової перемоги, зауваживши, що вирішити докорінно проблему зможе реформування системи влади. Також Ющенко повторив свою позицію, що відповідні зміни мають здійснюватись прозоро, публічно, з широким обговоренням.

Читайте також:

В Києві побили та пограбували колишнього зятя Ющенка

Литвин: У Ющенка нема законних підстав оголошувати референдум

Богословську і Чорновола позбавили депутатських мандатів

БЮТ все ще просить ПР створити "ширку"

ВідеоЮщенко про створення коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: