Ющенко створить Міжнародний фонд шанувальників бандури

За ініціативи президента буде створено музей, присвячений українській бандурі. При музеї працюватиме студія та бібліотека.

Президент Віктор Ющенко ініціює створення Міжнародного фонду шанувальників бандури. Про це він заявив під час відвідин Всеукраїнського фестивалю кобзарського мистецтва імені Остапа Вересая у Батурині.

Як повідомили у прес-службі Міністерства культури і туризму, вже найближчим часом він підпише указ про створення Міжнародного фонду шанувальників бандури. Також, за його словами, буде створено музей, присвячений українській бандурі. При музеї працюватиме студія та унікальна бібліотека.

"Музей стане центром шани та розвитку бандурного мистецтва", – сказав Ющенко.

Згідно з повідомленням, фестиваль кобзарського мистецтва відбувся на Співочому полі парку Кочубея Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця". У ньому взяли участь Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди, колективи бандуристів із Чернігова, Ніжина і Бахмача, відомі солісти, кобзарі-лірники Василь Нечепа, Тарас Компаніченко, Микола Плекан та інші.

Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва Остапа Вересая був започаткований торік за ініціативи президента. Як відзначив глава держави, вітаючи його учасників, цей фестиваль пройде в усіх регіонах держави. До участі в ньому будуть залучені всі бандуристи, кобзарі, лірники, які сьогодні проживають в Україні і за її межами.

Читайте також:

Ющенко попросив діаспору забезпечити чесні вибори президента

У відпустці Ющенко стругав палички та спілкувався з тваринами

У прикарпатській резиденції Ющенка відвідувачів частують медом

Ющенко подарував патріарху Кирилу вишиванку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: