Ющенко святкує 55-й День народження в Карпатах

Сьогодні, 23 лютого, Віктору Ющенко виповнилося 55 років. Щоб відзначити свято, президент взяв відпустку.

23 лютого президент Віктор Ющенко відзначає  55-й День народження.

Як повідомляє прес-секретар глави держави Ірина Ванникова, Ющенко взяв один день у рахунок щорічної відпустки, щоб відзначити це свято в родинному колі.

Зараз президент з родиною знаходяться у державній резиденції "Синьогора", що в Івано-Франківській області. Вже у вівторок глава держави повернеться до роботи.

З подарунків, які мають намір піднести Ющенку його соратники по партії, основними є квіти і вітальні телеграми.

Перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш знаходиться у відрядженні, але подарунок вже купив: "Це буде несподівана для Віктора Андрійовича книга. Подарую, коли повернуся", - говорить чиновник.

На питання, чи збираються вітати президента його політичні конкуренти - Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, прес-секретарі політиків дали ухильні відповіді: лідер Партії регіонів "точно збирається привітати українців з Днем захисника Вітчизни", а лідер БЮТ "напевно, привітає".

Екс-президент України Леонід Кравчук привітав Ющенка на сторінках видання "Коммерсантъ-Україна". "Президент України - це висока довіра, надана народом, велика відповідальність перед країною і перед історією. Звичайно, для цього президенту потрібно дуже багато здоров'я і терпіння. Я бажаю вам, Віктор Андрійович, зваженості і спокою при ухваленні рішень. А ще я вам бажаю мати гідне оточення, щоб у президента була можливість слухати не тільки тих, хто говорить приємні речі, але і тих, хто говорить правду", - сказав Кравчук.

Президент України народився 23 лютого 1954 року в селі Хоружівка Сумської області в сім'ї вчителів. У 1975 році закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут. Кандидат економічних наук. Академік Академії економічних наук України, академік Української Академії економічної кібернетики.

З 1993 по 1999 роки був головою правління Національного банку України, главою НБУ. З 1999 року по 2001-го займав пост прем'єр-міністра України. Був народним депутатом IV скликання.

У грудні 2004-го вибраний президентом України. Віктор Ющенко одружений, має п'ять дітей і двох внуків: сини Андрій і Тарас, дочки Віталіна, Софія і Кристина, внуки Яринка і Віктор. Дружина - Катерина Михайлівна Ющенко, колишня громадянка США, очолює добродійний фонд "Україна – 3000".

Читайте також:

Самотній ветеран заповів свої гроші Віктору Ющенку

Як українські політики Новий рік святкували

Ющенко і патріарх Кирил поговорили про українське православ'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: