Ющенко та Мєдвєдєв незабаром зустрінуться у Молдові

За даними дипломатичних джерел, зустріч двох президентів, що здавалася неможливою після гнівного листа Мєдвєдєва, відбудеться на саміті глав держав СНД.

Президент Віктор Ющенко може провести зустріч зі своїм російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим у жовтні на саміті країн СНД, що відбудеться у столиці Молдови Кишиневі.

Про це повідомило джерело в дипломатичному корпусі. За його інформацією, глава української держави з високою часткою ймовірності поїде на саміт Співдружності незалежних держав, що відбудеться в Кишиневі 9 жовтня.

"Остаточне рішення з цього питання ще не ухвалене, але Секретаріат президента серйозно розглядає можливість участі Віктора Ющенка в кишинівському саміті. Це дозволить дати новий імпульс у відносинах із країнами Співдружності, повноцінному введенні в дію зон вільної торгівлі в рамках СНД і залученні Росії до проектів у рамках "Східного партнерства", - відзначило джерело.

Нагадаємо, у серпні Мєдвєдєв у відкритому посланні Ющенку розкритикував його політику, звинувативши у її антиукраїнському характері та відході від принципів дружби й співробітництва з Росією. Пізніше Мєдвєдєв неодноразово відзначив, що не бачить перспектив співпраці з нинішнім керівництвом України.

В той же час, російський прем'єр Володимир Путін скасував свою зустріч з українською колегою Юлією Тимошенко, що мала відбутися у жовтні в Харкові.

Відмова від зустрічі пояснюється небажанням Путіна часто зустрічатися з Тимошенко під час виборчої президентської кампанії в Україні.

Читайте також:

Путін відмовився від анонсованої на жовтень зустрічі з Тимошенко

Мєдвєдєв: українцям сподобались мої звинувачення на адресу Ющенка

Мєдвєдєв не сподівається на нормальні відносини з Україною

Експерт: Росія серйозно загрожує незалежності України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: