Ющенко та Мєдвєдєв потраплять за один стіл

Глава МЗС Росії Сергій Лавров натякнув, що Мєдвєдєв не хоче зустрічатися з Ющенком. Але під час саміту глав країн СНД вони все одно опиняться за одним столом.

Україна сподівається на зустріч президента Віктор Ющенка з главою Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєвим на саміті СНД у Кишиневі, проте офіційної відповіді від Москви на свою пропозицію Київ ще не отримав.

В.о. глави МЗС України Володимир Хандогій підтвердив, що Україна кілька разів намагалася ініціювати переговори з Росією на рівні глав держав, зокрема направила звернення до Москви з пропозицією про зустріч президентів 9 жовтня під час саміту лідерів країн-членів СНД у Молдові.

"Ми поки що не маємо відповіді російської сторони конкретної з цього питання", - сказав він.

Хандогій підкреслив, що саміт СНД – "це багатосторонній захід у Кишиневі і там будуть можливості для зустрічі між президентами, оскільки вони всі будуть знаходитися за одним столом, і не таким вже й великим".

"Я не виключаю такої зустрічі, звичайно. Вони будуть знаходитися в одному залі, будуть брати участь в одному й тому ж засіданні. Так що така зустріч не може бути виключена", - сказав Хандогій.

Натомість міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на питання, чи можливі взаємні державні візити президентів до кінця поточного року, відповів:

"Якщо ви читали послання (відкритий лист президента РФ Дмитра Медведєва президенту Віктору Ющенку), те у вас має бути якесь розуміння ситуації".

Таким чином, на думку експертів, він натякнув, що Мєдвєдєв не захоче зустрічатися з Ющенком. Нагадаємо, у своєму відкритому листі президент РФ жорстко розкритикував "антиросійський курс чинного українського керівництва".

Лавров також зазначив, що його зустріч з в.о. міністра закордонних справ України Володимиром Хандогієм не була прив'язана "до якихось інших подій, інших ситуацій", а контакти на рівні МЗС двох держав підтримуються постійно.

"У нас є конкретна робота, яку ми виконуємо, і ця робота йде без істотних пауз. Що стосується контактів на інших рівнях, то про це будуть домовлятися відповідні виконавчі структури інших галузей влади", - додав Лавров.

Читайте також:

Новий російський посол готовий приїхати в Україну

Київ не направляв Москві офіційний запит про зустріч Ющенка і Мєдвєдєва

Ющенко полетить до Молдови на переговори з Мєдвєдєвим

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

ВідеоЮщенко та Мєдвєдєв потраплять за один стіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: