Ющенко: "темники" Кучми бліднуть перед методами Тимошенко

Президент звернувся до Генпрокуратури з проханням ретельно слідкувати за ініціативами уряду у сфері державних ЗМІ.

Президент Віктор Ющенко звинуватив прем'єра Юлію Тимошенко у спробах штучно централізувати частотний ресурс і ефірний час обласних державних телерадіокомпаній, і тим самим монополізувати інформаційний простір України.

"Глава держави заявляє, що є вельми сумнівною необхідність примусового передавання ефірного часу регіональних каналів, тим більше під координацію комерційного супутникового телеканалу", - повідомила його прес-секретар Ірина Ванникова.

За її словами, обласні державні телерадіокомпанії примушують брати до ефіру програми, вироблені невідомою до цього компанією, наближеною до керівництва уряду та БЮТ.

"При цьому вже ставляться політичні завдання – забезпечити роботу такої системи з кінця жовтня", – підкреслила Ванникова.

"Порівняно з таким, практично індустріальним підходом до пропаганди, бліднуть навіть "темники" часів Кучми – Медведчука. Президент закликає політичні сили, а особливо журналістську спільноту, активніше виступати на захист громадських прав. Адже саме мовчання і байдужість – це необхідні умови для постання диктатури", - зауважила прес-секретар глави держави.

Ванникова нагадала, що прем'єр останнім часом багато говорить про диктатуру. Як повідомлялося, Тимошенко зокрема казала про намір встановити диктатуру закону: "більше порядку, менше хаосу і більше права".

"Риси такого "порядку" вже можна впізнати у забороні критикувати уряд, намірах обмежити свободу мітингів та зібрань, спробах зібрати усі ЗМІ в підпорядкуванні урядовим структурам", - зауважила Ванникова.

Як повідомила Ванникова, президент щодо зазначених ініціатив в уряді вже звернувся до Генеральної прокуратури. Також Віктор Ющенко попередив керівництво Державного комітету телебачення і радіомовлення "про неприпустимість перетворення державного органу на частину пропагандистської машини окремої політичної сили – за бюджетні кошти".

Нагадаємо, раніше прем'єр Юлія Тимошенко спростовувала звинувачення у цензурі, які їй адресували у зв'язку із судовою забороною всієї неправдивої реклами про неї. Тимошенко пообіцяла, що в Україні ніколи не буде цензури.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла встановити в Україні диктатуру

Прем’єр клянеться, що не допустить цензури

Суд заборонив усю погану рекламу про Тимошенко

Партія регіонів заявила про повернення цензури в Україну

ВідеоТимошенко хоче монополізувати інформаційний простір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: