Ющенко: темпи розвитку спорту інвалідів в Україні є найвищими в Європі

Президент Віктор Ющенко поздоровив українських дефлімпійців, які завоювали на змаганнях в Тайвані 67 медалей.

Президент Віктор Ющенко вручив державні нагороди членам Національної дефлімпійської збірної України, які стали призерами ХХІ літніх Дефлімпійських ігор у Тайпеї (Тайвань).

"Така активна, така переможна ваша позиція приносить не тільки медалі для країни... Я думаю, це перш за все, гарний приклад самодостатності для мільйонів людей. Це є гарний приклад того, як в житті не опускати руки, як ще раз сказати – твоя доля у твоїх руках... І це та унікальна місія, яку ви творите", - наголосив президент.

Особливу подяку Ющенко висловив плавцям, які завоювали 23 медалі (5 золотих, 7 срібних та 11 бронзових) та легкоатлетам - вони принесли збірній України 14 нагород (3 золотих, 6 срібних та 5 бронзових).

Також глава держави відзначив, що українські спортсмени здобули нагороди навіть у тих видах спорту, з яких вперше брали участь на Дефлімпійських іграх. Зокрема з тхеквондо та дзюдо.

"Звичайно, не можу оминути нашу команду з футболу, яка має просто феноменальний результат - виграла усі матчі Дефлімпіади і примножила золотий запас національної збірної України", - підкреслив Ющенко, цитує його слова прес-служба.

Президент також згадав, що особисто "завжди приділяв увагу розвиткові вітчизняного спорту інвалідів", зокрема, підписав низку відповідних указів з метою зміни державної політики по відношенню до цієї категорії громадян.

"Сьогодні темпи розвитку спорту інвалідів в Україні є найвищими в Європі", - констатував Ющенко.

ХХІ літні Дефлімпійські ігри - міжнародні спортивні змагання людей з вадами слуху - відбулися у Тайвані 5- 15 вересня 2009 року за участю понад 4000 спортсменів із 81 країни світу.

За підсумками Ігор українські дефлімпійці завоювали друге місце в загальному командному заліку та привезли на Батьківщину 67 медалей: 20 золотих, 22 срібних, 25 бронзових.

Читайте також:

Україна посіла друге місце на Дефлімпійських іграх

В українських школах фізкультуру будуть вивчати в теорії

Патріарх Кирило закликає робити зарядку вранці

Українці готуються до Олімпіади-2010 в борг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: