Ющенко: Тимошенко благала мене закрити кримінальну справу проти неї

Віктор Ющенко розповів, як Юлія Тимошенко розпочинала своє прем'єрство у 2005 році. І ще раз заявив, що "за нею числяться десятки й десятки різних власностей".

Президент Віктор Ющенко розповів, що у 2005 році Юлія Тимошенко розпочала своє прем’єрство з прохання, щоб він дав команду закрити кримінальну справу проти неї.

"Тимошенко у 2005 році почала своє прем’єрство з одного прохання до мене: щоб я дав команду Маляренку (тодішній голова Верховного суду Василь Маляренко) закрити кримінальну справу на 8,6 млрд грн за несплачені податки і пені ЄЕСУ, яку очолювала нинішній прем’єр", - заявив Ющенко.

"Вона благала, щоб Маляренко на моє прохання закрив цю справу. Вона підходила до мене, можливо, разів сім, а потім приходить до мене Маляренко і каже: "Вікторе Андрійовичу, відгородіть мене від прем'єра. Я не можу приходити на публічні зібрання, бо перше питання, яке я чую від Тимошенко – закрийте кримінальну справу", - розповів він.

Потім, за словами Ющенка, "знаходиться Піскун і взамін на певне місце у списку в одному із маленьких районів Дніпропетровської області закриває цю справу без явки прокуратури як сторони держави".

Ющенко також зазначив, що не знає, на кого можуть бути записані офшорні компанії прем’єра Юлії Тимошенко, але знає, що в неї багато власності.

"Я можу ще раз підтвердити, що Тимошенко разом з Лазаренком володіли ГОКами (гірничо-збагачувальними комбінатами), володіли найбільшою енергетичною компанією "Єдині енергетичні системи України", те, що за нею числяться десятки й десятки різних власностей, але на кого вони там оформлені? Як закривались кримінальні справи?...", - сказав Ющенко, коментуючи рішення Київського апеляційного адміністративного суду щодо визнання неправдивими його висловлювань з приводу начебто володіння Тимошенко офшорною компанією.

Глава держави також наголосив, що сьогодні важко говорити про боротьбу з корупцією, коли "прем’єр-міністр всередині 90-х років творила цю корупцію".

Зазначимо, що за тиждень, 17 січня, в Україні відбудуться чергові президентські вибори. Віктор Ющенко виставляє свою кандидатуру на другий термін, одним з його супротивників є і чинний прем’єр Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Ющенко обіцяє служити нації на будь-якій посаді

Суд визнав слова Ющенко про офшори Тимошенко наклепом

Ющенко порадив прихильникам Тимошенко покаятися

Ющенко назвав Тимошенко і Януковича "московським проектом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: