Ющенко: Тимошенко хоче правити 15 років, працюючи на Росію

Президент звинуватив прем'єра у намірі об'єднатися з регіоналами та проводити проросійську політику в Україні.

Президент Віктор Ющенко вважає, що прем'єр Юлія Тимошенко збирається об'єднатися з Партією регіонів, щоб правити в Україні 15 років і проводити на посаді проросійську політику.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю французькій газеті "Le Figaro". "На Заході політична ситуація в Україні часто зводиться до розладу між двома особами. Але є конфлікт між двома ідеологіями. Метою Тимошенко є союз з Партією регіонів, щоб керувати Україною протягом 15 років та проводити проросійську політику, що призведе до відходу від демократичних принципів", - відзначив Ющенко.

"Ми об'єдналися задля боротьби за владу, але потім кампанія, яку вела Юлія Тимошенко, нас розділила", - прокоментував президент причини своїх розходжень із Тимошенко після Помаранчевої революції.

"Варто також згадати, що я переніс 26 операцій протягом перших двох з половиною років мого президентства. А потім я вважаю, що моя місія як президента зобов’язує мене піднімати питання, від яких залежить майбутнє нації. Наприклад, вступ до НАТО або захист української мови. За короткі строки це не принесе жодної політичної вигоди", - також відзначив Ющенко.

Нагадаємо, раніше Ющенко неодноразово звинувачував Тимошенко у змовах із Партією регіонів та роботі на російські інтереси на посаді українського прем'єра.

Зокрема, у вересні в інтерв'ю німецькому виданню "Der Spiegel" президент прямо заявив, що Тимошенко працює в інтересах Росії, а її оточення перешкоджало розслідуванню його отруєння.

Читайте також:

Ющенко: Тимошенко представляє інтереси Росії

Ющенко застеріг Тимошенко від краху економіки

Ющенко поцікавився, навіщо Тимошенко бреше суспільству

Ющенко звинуватив Тимошенко у падінні гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: