Ющенко: Тимошенко оголосила опозицію нації

Своїми останніми заявами та звинуваченнями прем'єр-міністр Юлія Тимошенко фактично поставила себе в опозицію до українського народу та держави.

Про це заявив президент України в інтерв'ю телеканалу "Інтер", повідомляє прес-служба глави держави.

"Сьогодні проблема не у моїх стосунках з цією леді. Вона оголосила опозицію нації, державі", - сказав президент. Глава держави нагадав, що відповідно до Конституції саме прем'єр-міністр та уряд відповідають за формування самостійної економічної та фінансової політики держави - натомість сьогодні Тимошенко намагається "вмити руки" та перекласти відповідальність на інших.

Також, президент заявив, що Тимошенко сьогодні не може адекватно оцінювати економічні і соціальні процеси в Україні.

"Ситуація, безумовно, давно вийшла з-під контролю прем'єр-міністра, - сказав Ющенко. - Але сьогодні вже наступає момент просто відповідальності. Хто буде відповідати за інфляцію 22 %? Зовнішня криза? Криза у нас сидить на Грушевського, на сьомому поверсі, в кабінеті прем'єр-міністра".

Водночас президент підкреслив, що прем'єр-міністр, безумовно, буде відповідати за ту політику, яку вона проводила протягом року. "Переконаний, прем'єр-міністр сьогодні адекватно не може оцінювати економічні процеси та соціальні ... Переконаний, разом із здоровими силами парламенту треба формувати сьогодні нові основи, засади і робити окремий план дій", - сказав глава держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: