Ющенко: Тимошенко представляє інтереси Росії

Президент України звинуватив главу уряду в тому, що вона перешкоджала розслідуванню обставин отруєння його діоксином.

Президент України Віктор Ющенко звинуватив главу уряду та свою суперницю на виборах у січні 2010 року Юлію Тимошенко в тому, що вона представляє інтереси Росії.

Як розповів Ющенко в інтерв’ю німецькому тижневику Der Spiegel, оточення Тимошенко перешкоджало розслідуванню обставин отруєння його діоксином 2004 року.

Наразі, зауважив президент, розслідування замаху на його життя вже завершено. Він стверджує, що люди, які безпосередньо організували отруєння під час офіційної вечері, вже чотири роки перебувають у Москві. Серед них, за словами Ющенка, - колишній заступник голови служби безпеки, повар та хтось з обслуги.

Також Ющенко поклав на Росію провину за дестабілізацію ситуації в Криму.

"На російському Чорноморському флоті панує беззаконня та розхлябаність, що призвело до недавніх конфліктів з українськими правоохоронцями", - сказав Ющенко.

За його словами, Україна залишає за собою право контролювати військову присутність Росії на півострові, орендний договір з якою витікає 2017 року. І оскільки є сили, які роблять ставку на дестабілізацію ситуації в Криму, Україна мусить шукати підтримки з боку НАТО. Ющенко також застеріг, що вплив Росії на Україну може призвести до втрати основоположних демократичних цінностей.

Читайте також:

Тимошенко: через три роки Україна стане незалежною від Росії

Посол України в Росії: Київ та Москва можуть домовитися щодо ЧФ

Ющенко дорікнув Тимошенко, що хоче їсти українське м'ясо

Тимошенко подружилася з Росією і дуже задоволена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: