Ющенко: Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі

Президент вкотре заявив про невідповідність декларації прем'єра дійсності і запевнив, що Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі.

Прем'єр Юлія Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі, заявив президент Віктор Ющенко.

Про це він розповів під час зустрічі з жителями міста Моршин Львівської області.

"Свобода слова - це те, що журналісти знають назву фірми чоловіка Юлії Тимошенко, яку вона забула", - зазначив президент.

"Свобода слова - це є те, щоб журналісти знали, чи "Вареничну" тітки Юлії Тимошенко у Дніпропетровську не протекціонує прем'єр-міністр, і чи є там парасолька. Оце свобода слова!", - додав Ющенко.

При цьому президент заявив, що Тимошенко "володіє найбільшою офшорною компанією в Кіпрі - але не має навіть "Запорожця".

Ющенко заявив, що, стоячи перед вибором на наступні 5 років, треба врахувати, якими пріоритетами розвитку країни керується майбутній президент держави, а не "жити на бізнес чоловіка і вареники тітки".

"У Києві на вареники не проживеш", - вважає Ющенко, зазначивши, що такі дані випливають, коли проаналізувати декларацію Тимошенко.

Ющенко ще раніше заявляв, що Тимошенко володіє офшорною компанією, проте не назвав місця її розташування і не навів жодних доказів правдивості свого твердження.

Нагадаємо, що Ющенко також закликав не допустити перемоги на президентських виборах "московського проекту".

"Московський проект не повинен перемогти 17 січня, тому що Тимошенко і Янукович - це кращі представники єдиної кремлівської коаліції", - заявив президент.

Він підкреслив, що між цими двома кандидатами у президенти немає жодної різниці: "Хіба що один двічі судимий, а друга - двічі несудима".

Читайте також:

Тимошенко в Криму визнала себе бомжем

Ющенко назвав Тимошенко і Януковича "московським проектом"

Тимошенко поїхала до Криму роздавати квартири, включати газ і співати

Тимошенко: криза завершується через 2-3 місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: