Ющенко: У разі перемоги Януковича чи Тимошенко всі будемо співати "Мурку"

Ющенко закликає недопустити згортання демократичних процесів в Україні шляхом обрання президентом Януковича чи Тимошенко

Президент України Віктор Ющенко заявив, що його опоненти на президентських виборах прем’єр-міністр Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович у разі перемоги на виборах глави держави не шануватимуть демократію та свободу слова.

"Бо на таких засадах вони не втримаються – вони сповідують протилежне", - сказав він і додав, що "ми будемо всі співати Нюрку чи Мурку, що там співають?".

Він також не вірить, що за Януковича чи Тимошенко Україна стане членом НАТО. "Послухайте кожного з них, дайте їм завдання: напиши слово НАТО без помилок – і той, і другий зробить чотири помилки", - сказав Ющенко.

Водночас він висловися за необхідність розвитку відносин з Росією. "Я переконаний, що в Росії є мільйони й мільйони людей, які бажають демократичного розвитку та нормального діалогу із сусідами. Я думаю, українська нація буде аплодувати чи Президенту Росії, чи владі Росії, яка визнає та продемонструє повагу до нашої історії, мови, до нашої незалежності", - наголосив Ющенко.

"Це буде, я сумніву не маю, але це та політика, яка потребує значних зусиль", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Ющенко заявив, що розцінює лист президента Росії Дмитра Мєдвєдєва в свою адресу як заклик до українців не голосувати кандидатуру Ющенка на президентських виборах.

Читайте також:  

Шустера попросили надати ефір Ющенку і Януковичу

БЮТ: Ющенко – технічний кандидат Януковича

Тимошенко викличе Януковича на дебати

Ющенко: БЮТ та ПР об'єднаються після виборів у "кремлівську більшість"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: