Ющенко: Україна безсумнівно вступить до Євросоюзу

Президент вважає, що ЄС в майбутньому ніяк не зможе існувати без України і похвалив себе за євроінтеграцію останніх років.

Україна обов'язково стане членом Європейського Союзу, вважає президент Віктор Ющенко. Про це він заявив в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro.

Із іноземним журналістом Ющенко обговорив перспективи євроатлантичної та європейської інтеграції України, українсько-російські відносини, окремі питання міжнародної політики та президентські вибори в Україні.

Особливу увагу Ющенко приділив розвитку відносин України та ЄС. На думку президента, цей розвиток є винятково позитивним: "Цими відносинами варто гордитися. За 4 роки ми зробили великий прогрес".

В якості прикладів успішної євроінтеграції України Ющенко навів приєднання України до Болонського процесу, інтеграцію до європейського енергетичного ринку, початок переговорів про спрощення візового режиму для українських громадян та переговорів про укладання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС.

Ющенко висловив переконання, що така угода, яка передбачатиме дуже високий ступінь інтеграції України до Євросоюзу, буде готова до підписання під час головування в ЄС Швеції.

"Україна буде членом Європейського Союзу. У мене сумніву немає, тому що це потреба не лише України. Це потреба ЄС", - додав президент.

Нагадаємо, нещодавно представник ЄС зі спільної зовнішньої політики та безпеки Хав'єр Солана розкритикував Україну. Зокрема, він відзначив, що Євросоюз відчуває "глибоке роздратування" щодо України.

Такі почуття Солана пов'язав із діями нинішніх керівників України та заявив, що у "передбачуваному майбутньому" не бачить перспектив членства України в ЄС.

Читайте також:

Євросоюз відчуває глибоке роздратування від України

Євросоюз готує комплексну допомогу Україні

Євросоюз незаконно експлуатує українських студентів

В Німеччині вперше визнали право України на вступ до ЄС

ВідеоЮщенко: Україна вступить до ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: