Ющенко: Україна марно прожила 2008 рік

Президент не задоволений дотриманням соціальних стандартів в Україні.

2008-й був найгіршим за останні вісім років з точки зору дотримання соціальних стандартів в Україні.

Про це заявив президент Віктор Ющенко на зустрічі зі студентами та викладачами Тернопільського національного економічного університету.

"Ми марно прожили рік з точки зору соціальних стандартів", - наголосив глава держави. Він зокрема зауважив, що торік доходи українців номінально зросли на 51%, але їх реальне зростання становило лише 8%, що є найгіршим показником за останні вісім років.

Крім того, Ющенко впевнений, що для подолання кризи потрібно вести "глибоко прикладну роботу, а не займатися популізмом". Разом із тим, президент оптимістично дивиться на українську економіку та вважає, що вона володіє "значними внутрішніми ресурсами", які можна протиставити кризовим явищам.

Глава держави вкотре наголосив, що Україна потребує прийняття цільного антикризового пакету. А серед головних проблем української економіки Ющенко назвав "слабку бюджетну політику", на яку впливають близькі вибори, незбалансовані Пенсійний фонд і бюджет НАК "Нафтогаз України".

Разом із тим, Ющенко позитивно охарактеризував ситуацію в банківському секторі. "Банківська система України здорова і має величезні потужності. Проблема одна - як відокремити політику від банківської системи", - додав президент.

Нагадаємо, на зустрічі зі студентами і викладачами у Тернополі президент заявив, що в разі, якщо Міжнародний валютний фонд відмовиться надати Україні другий транш антикризового кредиту, нічого фатального в цьому не буде.

В той же час, відновлення співпраці з МВФ, на думку президента, є важливим для збереження інвестиційної привабливості України та збереження золотовалютних резервів країни.

Читайте також:

Ющенко: Україна нічого не втратить, якщо МВФ не дасть грошей

Ющенко має вп'ятеро більше резиденцій, ніж його колеги з Європи

Ющенко зробив відповідальними за вибори в Тернополі трьох людей

Експерт: наступного року в Україні буде свій Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: