Ющенко: Україна не братиме участі в загарбницьких війнах

Президент впевнений, що Україна уникне військових конфліктів, які загрожують суверенітету інших країн.

Президент Віктор Ющенко висловив упевненість, що Україна ніколи не братиме участі в загарбницьких війнах. 

Про це йдеться у виступі голови держави з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ої річниці виведення військ колишнього СРСР із Афганістану.

"Україна ніколи не буде приймати участі в загарбницьких війнах, які загрожують волі і суверенітету інших країн... Україна буде продовжувати брати участь у міжнародних місіях, спрямованих винятково на забезпечення миру і стабільності у світі", - упевнений Ющенко.

Президент подякував воїнам-афганцям за відвагу і вірність присязі.

"Як президент і головнокомандуючий Збройних Сил України висловлюю пошану і подяку всім ветеранам трагічної афганської війни і українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі", - зазначається у зверненні Ющенка.

Президент також відзначив мужність загиблих у цій війні українців, висловивши їм свою повагу. 

"Ми схиляємо голову перед світлою пам'яттю загиблих синів і дочок України, кланяємося їхній мужності. Важливо, що, зберігаючи бойове братерство, ветерани передають досвід молодим воїнам Збройних Сил України, підтримують матерів, удів і дітей полеглих побратимів", - підкреслив Ющенко. 

Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого, виповнюється рівно 20 років з дня виведення радянських військ з Афганістану, через який пройшли 160 тисяч вихідців з України і загинули понад три тисячі людей.

Читайте також:
20 років тому радянські війська покинули Афганістан
У Києві зустрілися воїни-афганці
Росія буде перевозити вантажі НАТО до Афганістану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: