Ющенко: Україна повинна бути вільною від іноземних військ

Президент заявляє, що територія України повинна бути вільною від будь-яких іноземних військ.

Територія України має бути вільна від будь-якого іноземного війська, вважає президент.

Про це Віктор Ющенко заявив на прес-конференції в Івано-Франківську, відповідаючи на запитання журналістів, чи не пов’язані газові домовленості України і Росії із продовженням термінів перебування Чорноморського флоту Росії на території нашої держави.

Він нагадав, що Конституція України забороняє розміщення іноземних військ на території України. "Ми повинні мати самодостатню національну армію, – наголосив глава держави. - Ми повинні інтегруватися в міжнародні безпекові проекти. Ми не повинні акцептувати будь-яке рішення по розміщенню на нашій території іноземних військ".

"Ми говоримо, що, відповідно до Конституції, не будуть в Україні розміщуватись ні російські війська, ні будь-якої іншої країни чи блоку", - наголосив Віктор Ющенко.

"Ми підтверджуємо зобов’язання, які взяла Україна до 2017 року про перебування Чорноморського флоту Росії. Ми виходимо з того, що російська сторона сприймає ті обставини, як добрий жест української нації, щоб підготуватись до виведення флоту", – сказав президент, додавши, що на підготовку до виведення флоту треба певний час.

Ющенко вважає, що російська сторона має досить часу до 2017 року, аби вивести флот з Севастополя.

Як повідомлялося, перебування Чорноморського флоту в Криму не вплине на перспективи України зі вступу до НАТО, вважає колишній помічник заступника держсекретаря США, екс-посол США в Україні Стівен Пайфер.

Читайте також:
НАТО прийме Україну навіть з російськими військовими базами
Думка України про ЧФ на Росію не вплине
Український адмірал пропонує конфіскувати російські кораблі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: