Ющенко: Україна прожила "чудові чотири роки" за мого президентства

В Україні спостерігалися одні з найбільших темпів економічного зростання у світі, значний приріст інвестицій, зменшення безробіття.

Президент України Віктор Ющенко зазначає, що країна прожила "чудові чотири роки", починаючи з 2005 року. Зокрема, в Україні спостерігалися одні з найбільших темпів економічного зростання у світі, значний приріст інвестицій, зменшення безробіття.

Про це він заявив 27 листопада на телеканалі "Інтер".

Президент звернув увагу на запровадження демократичних принципів, утвердження свободи слова, тощо. "Я хотів би щоб ми дихали оптимізмом. Так нація живе, так нація розвивається", - заявив він.

Ющенко визнає, що хотілося б зробити набагато більше. Він упевнений, що ніхто в країні не захоче повернутися у 2004 рік.

Нагадаємо, голова Секретаріату президента Віра Ульянченко обіцяє, що Ющенко більше не буде скромним. Вона вважає прорахунком команди президента не належну подачу у ЗМІ інформації про результати його роботи.

"Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Тому, звісно, прорахунки були. Бо, скажімо, ми мало давали у ЗМІ інформації про виконане президентом, у той час як інші політики навіть чужі заслуги видавали за свої та "піарилися" з усіх телеканалів", - заявляє Ульянченко.

Читайте також:

Ульянченко обіцяє, що Ющенко більше не буде скромним

Ющенка визнали найненависнішим кандидатом у президенти

Ющенко пишається кожним своїм днем і просить не судити жорстко

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: