Ющенко: Україна ще не народила політика, який перекриє газ Європі

Президент знову відкинув усі звинувачення на адресу України, що вона може перекрити транзит газу в Європу.

Для України основним національним пріоритетом є транзит російського газу в країни Європи, заявляє президент Віктор Ющенко.

Ющенко у ході українсько-австрійського бізнес-форуму в Києві знову відкинув усі звинувачення на адресу України, що вона може перекрити транзит газу в Європу.

"Україна ще не народила політика, який би перекрив кран поставки газу в Європу", - підкреслив президент.

За словами глави української держави, "ми будемо перекривати крани у десятка національних споживачів, щоб показати, що для нас співробітництво з ЄС з транзиту російського газу є одним з національних пріоритетів".

Ющенко знову з жалем зазначив, що сьогодні і Європейська комісія і в цілому країни Європи не мають єдиної концепції функціонування газового ринку.

Нагадаємо, президент в інтерв'ю іноземним ЗМІ заявив, що січневі газові угоди з Росією принижують країну.

"Договір з Москвою, який поклав край припиненню газопостачання, принижує Україну і базується не на ринкових засадах. Таким чином, нестабільність була прогнозованою. Звичайно, з цієї теми знову будуть отримувати політичну користь і захочуть показати Україну як ненадійного транзитера", - сказав глава держави.

Він стверджує, що з січня 2009 року Європа поводить себе так, ніби проблема транзиту газу – "це суто проблема України". "Напевно, не вистачає сміливості, щоб розібратися, що насправді відбулося", - зазначив Ющенко.

Читайте також:

Україна вимагає від Росії у чотири рази більше газу

Ющенко: січневі угоди, що дали газ Європі, принижують Україну

"Нафтогаз" заплатив "Газпрому" за червневий газ

Тимошенко: Україна зобов'язана взяти газовий кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: