Ющенко: Україні потрібні друзі (в ЄС)

Україна закликає країни-члени ЄС до консолідованої позиції щодо її євроінтеграційних прагнень. Про це сказав Віктор Ющенко на Ялтинському саміті.

віктор ющенко
Сайт президента України
Віктор Ющенко на конференції в Ялті

"Україна хотіла б великої консолідації наших партнерів на заході навколо теми інтеграції України в Європейський Союз. Україні потрібні друзі", - сказав він.

Як повідомляло агентство, Ялтинська європейська стратегія (YES) - міжнародна структура, створена для сприяння розвитку України, для демонстрації відкритості країни усьому світу й для підтримки членства України в Євросоюзі.

У засіданнях цього саміту беруть участь українські і європейські політики й експерти з європейської інтеграції.

У цьому саміті беруть участь також президент Польщі Олександр Квасневський, який входить у правління Ялтинської європейської стратегії, федеральний канцлер Німеччини в 1998-2005 роках Герхард Шрьодер, прем'єр-міністр Словенії Янез Янша.

В 2006 році підсумком роботи саміту стала доповідь, де названо можливу дату вступу України в ЄС - 2020 рік.

Зараз до правління YES також входять член парламенту Великобританії (голова правління) Стівен Байєрс, член парламенту Португалії Маріо Давід, засновник YES Віктор Пінчук, депутат Європарламенту Марек Сівєц, екс-голова Фонду Ротшильда Жан-П'єр Сальтьєль, програмний директор німецької ради з зовнішньої політики Олександр Рар і виконавчий директор французького бюро агентства Euro RSCG Worldwide Стефан Фукс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: