Ющенко: Українська державність відновилася завдяки Львівщині

Президент привітав 5 областей Західної України з нагоди 70-ї річниці їх створення.

Президент Віктор Ющенко вважає, що Львівська область зіграла провідну роль у формуванні національної ідеї і відновленні державності країни. Про це сказано в його привітаннях 5 областям Західної України з нагоди 70-річчя їх створення.

"Львівщина - це велика українська земля, край героїчної історії, що зіграв провідну роль у формуванні національної ідеї і відновленні державності України", - сказано в привітанні.

Він висловив повагу до жителів Івано-Франківської області і вказав на їх заслуги перед країною. "Глибоко поважаю прикарпатців як щирих і працьовитих людей, які сьогодні своїми талантами і чесною працею розвивають українську державу, зміцнюють її економіку, збільшують наші духовні багатства", - сказано в привітанні.

Крім цього, Ющенко подякував жителям Тернопільської області за збереження і збільшення культурних і духовних надбань українців. Глава держави вказав на активну участь жителів Волинської області в побудові країни, а також значний внесок у її економічний, науково-освітній, культурний розвиток.

Він також вказав на патріотизм жителів Рівненської області. "Жителі Рівненщини завжди були справжніми патріотами України і не раз зі зброєю в руках захищали її свободу і державність", - сказано в привітанні.

Ющенко побажав жителям цих областей міцного здоров'я, щастя, благополуччя, процвітання і нових досягнень на благо України.

Нагадаємо, територія Західної України у 1939 році увійшла до складу Української РСР, відповідно до секретного протоколу Молотова-Ріббентропа, підписаного між Радянським союзом і гітлерівською Німеччиною.

На території Західної України були створені 6 областей - Львівська, Станіславська (зараз - Івано-Франківська), Волинська, Тернопільська, Рівненська і Дрогобицька (пізніше увійшла до складу Львівської).

Читайте також:

Гуцули визнали Ющенка своїм президентом

Ющенко: я народився на пасіці

В’язні ГУЛАГу закликали підтримати на виборах Ющенка

Ющенко "політав" на тренажері та "знищив" кількох ворогів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: