Ющенко: українці повинні добре знати російську мову

Президент вважає, що знання російської мови допоможе українцям відстоювати свої національні інтереси.

Президент Віктор Ющенко вважає, що українці крім державної мови, повинні добре володіти російською, щоб відстоювати свої національні інтереси.

"Ми повинні знати її (російську мову). Тоді ми можемо проводити український інтерес там, де використовується ця мова", - сказав він під час зустрічі з мешканцями Чернівців.

Ющенко також відзначив, що громадяни України повинні знати англійську, німецьку, французьку та інші мови.

Разом з тим, президент підкреслив, що громадянин України перш за все повинен знати державну мову. "Жити в Україні десятками років і не знати української мови - це соромно", - сказав він.

Також Ющенко заявив, що не дозволить створити консорціум з управління газотранспортною системою (ГТС) України.

"Мені відомо бажання прем'єр-міністра організувати консорціум, на що ніколи я санкцій не дам, наскільки в мене буде можливостей. Тому що нам не пропонують створити консорціум з видобутку газу в Росії або з продажу газу в Європі, а пропонують створити консорціум на нашій функції транзиту. Так що - це за національна політика? ", - сказав він.

Ющенко також нагадав, що українська ГТС - найбільша в Європі.

Також він звернувся до генерального прокурора Олександра Медведька з приводу блокування фінансування регіонів з Держказначейства.

Про це він сказав відповідаючи на запитання про блокування Державним казначейством в Чернівецькій області виділення 20 мільйонів гривень відповідно до призначення.

Він підкреслив, що урядові кошти та кошти місцевих бюджетів на зведеному рахунку Державного казначейства сьогодні складають 1,8 мільярдів гривень, в тому числі кошти місцевих бюджетів - 8 мільярдів гривень.

"Я поясню, як це можна прочитати: урядом були вкрадені кошти органів самоврядування - різниця між 8 млрд.грн і 1,8 млрд.грн. - Тобто, приблизно 6 мільярдів гривень коштів органів самоврядування забрані на фінансування потреб уряду", - зазначив глава держави.

Ющенко додав, що ці кошти йдуть на передвиборні потреби Юлії Тимошенко: "Юлія Володимирівна їздить по країні, як Снігуронька - десь втратила 50 мільйонів, десь квартири якісь дає, десь завезла китайські автобуси школі - от і всі 6 мільярдів ".

20 грудня, Віктор Ющенко заявив, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович пропонують Україні шлях в нікуди.

На його думку, між цими двома політиками немає жодної різниці. "Я уже декілька разів казав – це два чоботи з однієї пари. Один лівий, другий правий. Якщо говорити про різницю – вона хіба що полягає в тому, що один двічі судимий, а друга – двічі не судима. І все!", - наголосив Ющенко.

Читайте також:

Ющенко: президентом буду я, всі інші - шлях в нікуди

Націоналісти закликали Тягнибока та Яценюка пожертвувати собою заради Ющенка

Ющенко закликав любити Україну і бджіл

Ющенко захотів перекроїти карту України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: