Ющенко: українці стали заручниками двох людей

Ющенко вважає українців заручниками Тимошенко та Януковича, а розгляд справи про результати виборів у суді - зневагою до виборців.

Президент Віктор Ющенко розкритикував спробу прем'єра Юлії Тимошенко оскаржити результати виборів, а також назвав громадян України заручниками "двох людей".

"Ми зараз стали заручниками двох людей. Причина, з якої ми увійшли у цю фазу, - це неповага до закону, зневага до виборця... ми бачимо непростий процес фіналізації виборів", - сказав Ющенко в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Я все намагатимусь зробити для того, щоб ми через право, через законність пройшли всі ці виклики", - запевнив він.

Також президент застеріг основні політичні сили парламенту від досягнення залаштункових домовленостей, які тривають між двома основними політичними силами парламенту.

Ющенко вважає, що сценарій їх об'єднання буде нести загрози ключовим демократичним завоюванням і незалежності країни в цілому.

Як відомо, 16 лютого Тимошенко подала позов до Вищого адмінсуду із проханням призначити переголосування 2 туру виборів президента.

Своєю постановою від 17 лютого Вищий адмінсуд призупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів повторного голосування виборів і обрання лідера Партії регіонів Віктора Януковича президентом до завершення розгляду цієї адмінсправи.

14 лютого ЦВК визнала Януковича президентом за підсумками виборів.

Читайте також:

Тимошенко представила суду сім технологій фальсифікації виборів

БЮТ готовий оскаржити рішення ВАСУ по виборах у Верховному суді

Тимошенко просить відмінити голоси 1,3 млн осіб, які обирали президента вдома

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: