Ющенко урочисто відкрив Сорочинський ярмарок

На думку президента, чи не головна мета ярмарку - показати, що в українців є сильна незалежна держава.

Президент Віктор Ющенко відкрив національний Сорочинський ярмарок у селі Великі Сорочинці Полтавської області.

Глава держави привітав організаторів, учасників і гостей ярмарку з його відкриттям. Він назвав Сорочинський ярмарок справжнім національним святом, яке яскраво представляє творчість народних майстрів.

"Ми сюди їдемо, щоб показати, що ми українці, що ми відтворюємо свою пам'ять. Ми українці, у нас є незалежна держава, обов'язково вона буде процвітаючою, демократичною і вічною", - наголосив Ющенко.

Він нагадав, що Сорочинський ярмарок, уславлений у творчості Миколи Гоголя, припинив існування у 1920-х роках, а нині відновлений, як елемент національної традиції.

"Сорочинський ярмарок - це демонстрація наших можливостей", - впевнений президент. Він зауважив, що головний прилавок - це сільськогосподарський".

На переконання Ющенка, протягом останніх 5-6 років Україна серйозно посилила потенціал аграрної промисловості, яка традиційно утверджувала її на міжнародних ринках.

Так, за результатами минулорічного сезону Україна знаходиться серед лідерів світового зернового експорту - вона перша у світі за обсягами експорту ячменю, шоста - серед найбільших експортерів пшениці, четверта - серед експортерів кукурудзи. "Це маленькі подвиги того, що завжди належало Україні", - сказав Ющенко.

Він також подякував організаторам ярмарку та побажав його учасникам вдало поярмаркувати. "Сорочинський ярмарок відкрито", - завершив свою промову Ющенко.

Нагадаємо, цього року відкриття Сорочинського ярмарку збіглося в часі із Днем пасічника. Цього року ярмарок триватиме з 19 до 23 серпня.

У рамках ярмарку відбудеться низка заходів - кілька фестивалів, виступи відомих виконавців, вогненне шоу і великий феєрверк.

Читайте також:

На Сорочинський ярмарок запросили Шварцнеггера

Сорочинський ярмарок відвідав майже мільйон людей

У відпустці Ющенко стругав палички та спілкувався з тваринами

ВідеоЮщенко відкрив Сорочинський ярмарок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: