Ющенко: уряд обіцяє те, що виходить за межі можливостей (відео, оновлено)

Президент України висловив незадоволення темпами виплат компенсаційних коштів постраждалим від повені жителям Чернівецької області.

Про це він заявив сьогодні у районному центрі Вижниця Чернівецької області під час відкриття захисної дамби на річці Черемош.

Президент назвав нинішню соціальну політику уряду "популістською".

"Уряд часто обіцяє те, що виходить за межі можливостей, а потім стає прикро відповідати перед людьми", - зазначив він.

За словами Ющенка, це стосується, зокрема, виплат компенсацій людям, які втратили житло.

"124 млн. досі не профінансовані урядом. Це є непроста соціальна демагогія. Уряд двічі змінював соціальні норми своїх виплат і дофінансувався до того, що вже немає звідки фінансувати", - сказав він.

Президент дав доручення уряду впродовж двох найближчих днів завершити ці розрахунки.

"Це розрахунки соціального характеру. Адже рішення урядом прийняті, є його постанова, і тепер будь-яка людина, що постраждала, може звернутися в суд і за півгодини виграти свої мільйони", - зазначив Ющенко.

Президент сказав, що у телефонній розмові перший віце-прем’єр України пообіцяв йому, що це фінансування сьогодні буде відкрито, і уряд дотримається свого слова.

Водночас Ющенко зауважив, що ще гіршою є ситуація з відбудовою на Буковині об’єктів інфраструктури: доріг, мостів і дамб. За його словами, уряд недофінансував роботи з їх відновлення у межах 350 млн. грн. Президент повідомив, що доручив уряду до кінця тижня також виділити кошти на ці потреби.

При цьому глава держави висловив сподівання, що уряд "буде відповідальним і нестиме слово за кожне своє рішення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: