Ющенко: Уряд приховує наслідки аварії

Президент вважає недостатньою роботу Кабінету міністрів над ліквідацією наслідків катастрофи на Львівщині та звинувачує уряд у приховуванні проблем.

Віктор Ющенко
Сайт президента України
Президент вважає, що уряд неефективно працює над ліквідацією наслідків аварії на Львівщині.

Президент України переконаний, що першочерговим завданням уряду щодо ліквідації наслідків техногенної аварії у Львівській області є гарантування безпечного життя людей та запобігання екологічній загрозі. 

Про це Віктор Ющенко заявив у Криму під час робочої наради з керівництвом Секретаріату президента України та апарату РНБО України. Він відзначив недостатність дій уряду щодо захисту жителів постраждалих районів. 

За словами глави держави, уряд має забезпечити людей, які проживають на ураженій території, усім необхідним для безпечного життя, зокрема, питною водою, продуктами харчування та медикаментами.

 

"Саме реальна турбота про людей має бути критерієм ефективних дій. У мене виникають сумніви щодо відповідності займаним посадам урядовців, які підміняють реальні дії розмовами про чисті від фосфору криниці", – підкреслив Ющенко. 

Кабінет міністрів
Архів
Президент піддав критиці весь український уряд.

Він вважає неприпустимими спроби уряду приховати реальні наслідки аварії. 

"Практика радянської влади, коли принципом вирішення проблеми були заспокійливі чиновницькі звіти замість професійних дій, та замовчування - замість чесного інформування, не може бути нормою життя в Україні", –акцентував президент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: